Prenumerata Energetyki Wodnej

Szanowni Państwo

W świetle postępujących zmian klimatycznych oraz wzrastającej dbałości społeczeństwa o środowisko naturalne, odnawialne źródła energii staja się jednym z kluczowych narzędzi, dzięki którym możliwe jest wdrażanie idei zrównoważonego rozwoju. Wśród nich jedna z najważniejszych ról odgrywa energetyka wodna. Cechy elektrowni wodnych sprawiają, ze są one istotnym elementem środowiska naturalnego, które miedzy innymi poprawiają retencje powierzchniowa i gruntowa wody, i wpływają na zróżnicowanie ekosystemów. Ponadto stabilizują one funkcjonowanie sieci elektroenergetycznej oraz przyczyniają się do redukcji emisji gazów cieplarnianych. Przekłada się to na nieustanny wzrost zainteresowania energetyka wodna. Jednak na polskim rynku wydawniczym brakowało do tej pory czasopisma, które kompleksowo obejmowałoby ta tematykę, dlatego tez na tej podstawie zrodził się pomysł stworzenia kwartalnika „Energetyka Wodna”. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kwartalnikiem i zamawiania jego prenumeraty.

Dlaczego warto zamówić prenumeratę kwartalnika „Energetyka Wodna”?


• Dołączysz do grona ludzi, których wiąże wspólna pasja i cel,
• Masz pewność, ze żadna wiadomość Ci nie umknie,
• Co kwartał otrzymasz najistotniejsze informacje dotyczące tematyki energetyki wodnej,
• Dostarczony będzie bezpośrednio pod wskazany adres w kraju i za granica,
• Jest to najwygodniejszy sposób otrzymania kwartalnika, nie musisz o niczym pamiętać, my zrobimy wszystko za Ciebie,
• Oszczędzisz czas i pieniądze – gwarancja niezmienności ceny zaprenumerowanych egzemplarzy,
• Wydawca pokrywa koszty wysyłki

Dołożymy wszelkich starań, aby kwartalnik „Energetyka Wodna” spełniał Państwa oczekiwania i dobrze reprezentował nasza branże

Dodatkowo informujemy, ze tylko i wyłącznie osoby przynależne do stowarzyszenia TRMEW i regularnie opłacające składki członkowskie będą bezpłatnie otrzymywać magazyn „Energetyka Wodna”. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.trmew.pl.

Ponadto:

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z wydawnictwem zapraszamy do kontaktu: biuro@energetykawodna.info oraz redakcja@energetykawodna.info uzyskania statusu członka TRMEW, serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem TRMEW. Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia prenumeraty magazynu ENERGETYKA WODNA dostępnej pod adresem: